РАЙОННІЙ ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ – 30 років
Попередні новини | 27 серпня, 2020 у 10:12 | 6,689

31 серпня 1990 року сахновщинські чорнобильці провели першу установчу конференцію районного об’єднання «Чорнобиль».
Ще декілька актуальних новин на зараз