11 вересня на стадіоні «Колос» селища Сахновщина пройшло святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Урочисту церемонію відкриття та нагородження провели голова Сахновщинської селищної ради Володимир Суецький та голова громадської організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Вадим Мідний.

За вагомий, особистий внесок у розвиток, популяризацію фізичної культури та спорту у Сахновщинській селищній раді були нагороджені ветерани спорту: Валерій Мальцев (майстер спорту з велоспорту), який у цей день відзначав свій 81 рік народження, Петро Волошин, Микола Василенко та Володимир Яцина.

За високі спортивні досягнення, високу спортивну майстерність, активну життєву позицію відзначені сахновщани: Андрій Пов’якало (легка атлетика, важка атлетика), Олександр Какадій (футбол, пляжний волейбол), Роман Какадій (футбол).

Серед працівників фізичної культури та спорту вітання отримали: Михайло Дядюк, Андрій Пов’якало (Сахновщинський ліцей № 1), Роман Какадій (Сахновщинський ліцей № 2), Артем Афанасьєв (Катеринівський ліцей), Олександр Какадій (Шевченківський ліцей), Микола Волошин (Лигівський ліцей).

За розвиток та популяризацію тенісу настільного нагороджені: Юрій Бережний,  Артем Оганов, Анастасія Вальковська, Роман Романовський, (Сахновщина), Володимир Селищев (Сугарівське), Микола Волошин (Лигівка).

Від депутата обласної ради Олександра Скорика футбольна команда ветеранів  «Колос» Сахновщина отримала нову ігрову форму.

У програмі  заходу також пройшли змагання з пляжного волейболу, турнір з футболу у форматі 8х8 серед ветеранів 40+, змагання з шахів та гирьового спорту.

Переможцем з пляжного волейболу стала команда із Огіївки (Роман Боюка, Віталій Зеленський). Друге місце в Олега Бєдного та Андрія Кінаша із села Шевченкове. Третє місце зайняли Сергій Масальський (Тавежня) та Андрій Ярцев (Катеринівка). Четверте місце у команди з Катеринівки, за яку грали Вероніка Гомля та Артем Афанасьєв.

У змаганнях з шахів переміг Юрій Роденко (Сахновщина). Друге місце у Валентина Дудки (Сахновщина). Та третє місце виборов Микола Зуб із Лигівки.

У гирьовому спорті перемогу здобув Анатолій Саврук з Огіївки. Його результат 18 поштовхів за програмою довгого циклу. Вага гирі 24 кг. Друге місце у Володимира Ткаченка (Сахновщина). Він підняв гирю 13 разів.

У турнірі з футболу серед ветеранів 40+ взяло участь чотири команди. Перше місце у ФК «Таврія» з міста Василівка Запорізької області. Друге місце зайняла команда «Ветеран» село Розсошенці Полтавської області. Третє місце за командою «Авангард» із міста Лозова. Та четверте місце у команди «Ветеран-Колос» Сахновщина.

Кращим воротарем турніру визнаний Олександр Вінокур («Таврія»). Кращим захисником став Олександр Свертнєв («Ветеран» Розсошенці). Кращий нападник – Сергій Свиридюк («Авангард»). Кращий бомбардир турніру – Денис Смірнов («Таврія»).

Команда-переможець, призери турніру нагороджені кубком, медалями, грамотами. Кращі у номінаціях відзначені пам’ятними призами. Спонсором турніру виступив Олександр Терещенко, якого всі привітали з його 50-річним ювілеєм.